Сублімаційні сушарки. Ліофільні сушарки.

Сублімаційна сушарка або лиофильная сушарка – пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімації зневоднення у вакуумі.
У цьому методі поєднуються два відомих методу консервування – заморожування і сушіння в вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються.

Продукти зневоднені в вакуумі (ліофільним способом) зберігають:

 • зовнішній вигляд і форму
 • структуру клітини
 • смакові і ароматичні властивості
 • поживну цінність
Сублімаційні сушарки. Ліофільні сушарки.

І найголовніше!

Після сублімації (ліофілізації) будь-який з продуктів, при додаванні до нього води, практично повністю відновлює свій первісний вигляд, аромат, смак і колір.

При використанні герметичної упаковки продукти сублімації (ліофілізації) можна зберігати протягом тривалого часу в будь-яких умовах.

Сублімаційні сушарки виробництва CryoVit

Ми пропонуємо сублімаційні сушарки виробництва CryoVit для будинку, ресторанів, дрібносерійного виробництва, лабораторій і промисловості.

Сублімаційна сушарка для дому, ресторану, дрібносерійного виробництва.

Модель “СС-0.2”

Сублімаційна сушарка для дому

Сублімаційна сушарка прекрасно підходить для використання в побуті. Вона може стати незамінним помічником у вашому ресторані, кондитерської або на вашому виробництві, якщо воно невелике. Компактна модель не вимагає багато місця для установки.

Основні переваги:

 • сенсорний екран з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Управляти сушаркою так-же просто як і мікрохвильовою піччю.
 • компактний розмір
 • 2-3 кг продукції за цикл
Детальніше

Сублімаційна сушарка лабораторна, напівпромислова

Модель “СС-1.2”

Сублімаційна сушарка лабораторна

Напівпромислова сушарка використовується при необхідності виробництва сублімованих овочів і фруктів у великих обсягах. Збільшена площа полиць, дозволяє виробляти більший обсяг продукції за цикл. Сучасний режим роботи модуля управління дозволяє більш точно керувати параметрами процесів лиофилизации, що дозволяє використовувати сушилку в лабораторних і медичних цілях.

Основні переваги: ​​

 • тонка настройка режимів сублімації для лабораторій і медичних цілей
 • простота обслуговування
 • 8-12 кг сублімованих продуктів за цикл
Детальніше

Сублімаційна сушарка фармацевтична
промислова

Модель “СС-100”

Сублімаційна сушарка промислова CC-100

Потужні промислові фармацевтичні ліофільні сушарки для харчових виробництв, фармацевтичних виробництв та лабораторій. Відмінною особливістю цієї сублімаційної сушарки є можливість ліофілізувати до 100 кг продукту за один робочий цикл. Промислова сублімаційна сушарка оснащена сучасним інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом управління, який дозволяє робочому персоналу керувати процесом сублімації без спеціалізованих навичок.

Основні переваги:

 • якість комплектуючих та зборки
 • можливість проектування сушарки з урахуванням індивідуальних вимог виробництва/підприємства
 • просунутий інтерфейс дозволяє регулювати параметри сублімації в широких діапазонах та з максимальною точністю
 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
Детальніше

Сублімаційна сушарка промислова

Модель “СС-300”

Сублімаційна сушарка промислова

Промислові ліофільні сушарки ми виробляємо на замовлення. Фахівці CryoVit готові спроектувати, виготовити, встановити сублімаційну сушарку, спроектовану під потреби Вашого виробництва або підприємства. Ми гарантуємо якість комплектуючих, надійну роботу агрегату і якісний сервіс.

Основні переваги:

 • якість комплектуючих і збірки
 • можливість проектування сушарки з урахуванням індивідуальних вимог виробництва / підприємства
 • висококласний сервіс
Детальніше

Переваги сублімаційних сушарок, ліофільних сушарок виробництва CryoVit

Власне виробництво

Сублімаційні сушарки повністю спроектовані і виготовлені на наших виробничих потужностях. Багаторічний досвід роботи в сфері машинобудування, допомагає нам досягти високої якості ліофільних сушок виробництва CryoVit як для побутових моделей, так і для промислових пристроїв.

Компоненти від перевірених постачальників

При виробництві сублімаційних сушарок ми використовуємо компоненти кращих світових брендів, перевірених багаторічним досвідом співпраці.

Сервіс, запчастини та аксесуари для ліофільних сушарок

Ми пропонуємо широкий асортимент аксесуарів, які зроблять роботу з ліофільної сушаркою виробництва CryoVit справжнім задоволенням. А власне виробництво дозволяє нам гарантувати наявність на складі запчастин, необхідних для безперебійної роботи Вашої сублімаційної сушарки.

Інтерактивна система контролю і керування

Багатофункціональний контролер керування, оснащений 3.5″ дюймовим сенсорним екраном і програмне забезпечення, спеціально розроблене для сублімаційної сушарки, дозволяє легко керувати процесом ліофілізації не маючи спеціальних навичок. Ми заявляємо – керувати сублімаційною сушаркою CryoVit простіше ніж пральною машиною.

Дисплей і інтерфейс керування ліофільною сушаркою

Насос в комплекті

Ліофільні сушарки комплектуються 2-х ступінчастим пластинчато-роторним насосом. Ми добираємо насоси від виробників, які максимально відповідають нашим вимогам: надійна і малошумна робота. Насос для зручності експлуатації винесено поза корпусом сушарки і це дозволяє розмістити його в зручному для вас місці.

Вакуумний насос для сублімаційної сушарки
Замовити

Купить сублимационную сушилку

Придбати сублімаційну сушарку Ви можете зв'язавшись з нашим відділом продажів. Вони допоможуть підібрати сублімаційну сушарку, яка підходить для ваших потреб, для дому, для виробництва або для лабораторії, і оформити замовлення.
Замовити