Сублімаційна сушарка. Модель СС-0.2

Сублімаційна сушарка модель СС-02

Основні переваги і опис:

Сублімаційна сушарка моделі СС-0.2 – ідеальне рішення для використання вдома, в ресторані, кондитерської або на невеликому виробництві.

Завдяки використанню сублімаційної сушарки Ви можете сублімувати 2-3 кг продуктів (овочі, фрукти, ягоди, м’ясо і тд) за один робочий цикл. Сенсорний дисплей і спеціальне програмне забезпечення, спеціально розроблене для ліофільної сушарки – забезпечать простоту керування сушаркою.

Вакуумний насос, який розташовується незалежно від сублімаційної сушарки, можна розмістити в зручному для вас місці, а габаритні розміри і вага сушарки дозволяють встановити її практично в будь-якій точці приміщення.

Ціна: екв. 3 000 USD

Замовити

Сублімаціїна (ліофільна) сушарка. Модель СС-0.2

Це пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімаційного зневоднення у вакуумі.

У цьому методі поєднуються два відомих методи консервування – заморожування і сушіння в вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються.

Характеристика Значення
Площа сушильних полиць, м2 0.2
Робоча глибина вакууму 15-112 Па
Температура на поверхні субліматора -40 °С
Температура полиць 60 °С
Час технологічного циклу 24 – 48 год
Встановлена потужність всіх пристроїв і агрегатів 1.2 кВт/год
Напруга живлення 220 В
Вага, не більше 70 кг
Температура експлуатації 10-30 °С
Максимальний рівень шуму 75 Дб

Комплект поставки:

У комплект поставки входять:

  1. Сублімаційна сушарка в зборі
  2. Блок полиць
  3. Кювета для продукту 3 шт
  4. Вакуумний насос
  5. Вакуумний шланг
  6. Посібник з експлуатації (паспорт)
  7. Пакування
  8. Масло вакуумне ВМ-1

Дисплей керування

Дисплей і інтерфейс керування ліофільною сушаркою

Насос вакуумний

Вакуумний насос ліофільної сушарки

Модуль дистанційного керування сушаркою

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою

Модуль дистанційного керування сушаркою – це пристрій, який дозволяє вам робити моніторинг, управляти процесом сублімації і сублімації сушаркою з будь-якого куточка нашого світу при наявності доступу в інтернет.

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою сумісний з усім модельним рядом сублімаційних сушарок ТМ Cryovit.

Програмне забезпечення, розроблене нашими фахівцями, поєднує в собі простоту і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Не вимагає додаткових програм або додатків. Працює як з iOs так і Android системами, за допомогою використання веб інтерфейсу браузера встановленого на телефон або комп’ютер.

Простий принцип підключення (використовується метод підключення більшості виробників “розумних” пристроїв таких як пилососи, вологоміри, камери спостереження і тд.) Забезпечує одноразове просте підключення, після чого всі функції модуля управління сублімаційною сушаркою стають доступними.

Детальніше
Замовити

Купить сублимационную сушилку

Купити сублімаційну сушарку Ви можете зв'язавшись з нашим відділом продажів. Вони допоможуть підібрати сублімаційний сушарку, яка підходить для ваших потреб, для дому, для виробництва або для лабораторії, і оформити замовлення.
Замовити