Сублімаційна сушарка. Модель СС-1.2

Сублімаційна сушарка. Модель СС-1.2

Основні переваги і опис:

Сублімаційна сушарка. Модель СС-1.2 може використовуватися як в побуті, на виробництвах харчової промисловості, так і для медичних цілей, лабораторіях.

Ця модель поставляється з продвинутим користувальницьким інтерфейсом, який дозволяє точно налаштовувати необхідні параметри сублімації, що дуже важливо при виробництві ліків, в лабораторіях та інших виробничих процесах, що виходять за рамки “домашньої” ліофілізації.

Проте, Ви можете використовувати сублимаційну сушарку даної моделі в побуті або на виробництві, якщо у Вас є потреба в заготівлі великої кількості сублімованих продуктів. Ліофільна сушарка моделі СС-1.2 дозволяє завантажувати до 10-12 кг продуктів на цикл, завдяки розширеній площі полиць.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє працювати з ліофільною сушаркою як фахівцям, так і побутовому користувачеві, без спеціальних навичок. Інженерний режим налаштувань дозволяє конфігурувати процес ліофілізації в більш широких параметрах.

Ціна: екв. 12 000 USD

Замовити

Сублімаційна (ліофільна) сушарка. Модель СС-1.2

Цей пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімаційного зневоднення у вакуумі.

У цьому методі поєднуються два відомих методи консервування – заморожування і сушіння у вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються.

Сублімаційна сушарка СС-1.2 в реальному житті
Характеристика Значення
Площа сушильних полиць, м2 1.2
Робоча глибина вакууму 15-112 Па
Температура на поверхні субліматора -40 °С
*С водяним обігрівом -30 до 90 °С
Температура полиць 90 °С
Час технологічного циклу 24 – 48 годин
Встановлена потужність всіх пристроїв і агрегатів 9 кВт/год
Напруга живлення 380 В
Вага, не більше 400 кг
Температура експлуатації 75 Дб

Комплект поставки:

У комплект поставки входять:

  1. Сублімаційна сушарка в зборі
  2. Блок полиць
  3. Кювета для продукту 3-шт
  4. Вакуумний насос
  5. Вакуумний шланг
  6. Посібник з експлуатації (паспорт)
  7. Пакування
  8. Масло вакуумне ВМ-1

Дисплей курування

Дисплей і інтерфейс управління сублімаційної сушарки

Насос вакуумный

Вакуумний насос сублімаційної сушарки

Модуль дистанційного керування сушаркою

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою

Модуль дистанційного керування сушаркою – це пристрій, який дозволяє вам робити моніторинг, управляти процесом сублімації і сублімації сушаркою з будь-якого куточка нашого світу при наявності доступу в інтернет.

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою сумісний з усім модельним рядом сублімаційних сушарок ТМ Cryovit.

Програмне забезпечення, розроблене нашими фахівцями, поєднує в собі простоту і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Не вимагає додаткових програм або додатків. Працює як з iOs так і Android системами, за допомогою використання веб інтерфейсу браузера встановленого на телефон або комп’ютер.

Простий принцип підключення (використовується метод підключення більшості виробників “розумних” пристроїв таких як пилососи, вологоміри, камери спостереження і тд.) Забезпечує одноразове просте підключення, після чого всі функції модуля управління сублімаційною сушаркою стають доступними.

Детальніше
Замовити

Купить сублимационную сушилку для сушки овощей и фруктов

Купити сублімаційну сушарку Ви можете зв'язавшись з нашим відділом продажів. Вони допоможуть підібрати сублімаційний сушарку, яка підходить для ваших потреб, для дому, для виробництва або для лабораторії, і оформити замовлення.
Замовити