Сублімаційна сушарка фармацевтична – Модель СС-100

Сублімаційна сушарка фармацевтична - Модель СС-100

Основні переваги і опис:

Сублімаційна сушарка моделі СС-100 використовується на виробництвах харчової промисловості, у фармацевтичних та медичних лабораторіях для інших промислових цілей.

Ця модель поставляється з просунутим інтерфейсом управління, який дозволяє точно налаштовувати необхідні параметри сублімації, що дуже важливо при виробництві ліків, лабораторіях та інших виробничих процесах.

Використання сублімаційної сушарки СС-100 виправдане, якщо у Вас є потреба в заготівлі великої кількості сублімованих продуктів. Ліофільна сушарка моделі СС-100 дозволяє завантажувати до 100 кг продуктів на цикл завдяки розширеній площі полиць і конструкції.

Управління та контроль параметрів сублімаційної сушарки та логування показань датчиків можна побачити у спеціальному додатку для моніторингу роботи сушарки, який доступний для Android, iOs і Desktop на базі операційної системи Windows. Телеметрія проводиться через GSM шлюз та мобільного оператора. Також система моніторингу дозволяє здійснювати розсилку “тривожних” повідомлень на електронну пошту або Telegram.

Ціна: екв. 75 000 USD

Монтаж та введення в експлуатацію: екв. 1 000 USD

Замовити

Сублімаційна (ліофільна) сушарка. Модель СС-100

Цей пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімаційного зневоднення у вакуумі.

У цьому методі поєднуються два відомих методи консервування – заморожування і сушіння у вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються.

Характеристика Значення
Продуктивність, кг/цикл 100
Об’єм льоду, кг/цикл 100-150
Температура конденсатора -40 °С
Температура полиць 60 °С
Температура охолодження продукту у морозилці -30 °С
Корисна площа полиці, м. кв. 10
Кількість полиць 10
Розмір полиці, мм 500*2000
Нагрів полиць електричний
Відстань між полицями, мм > 40
Кількість лотків для продукту 20
Розмір лотка, мм 500*1000 ASCI 304
Холодоагент R507
Максимальний рівень вакууму, Па 30
Швидкість набору вакууму (атм 133 Па), хвилин < 30
Встановлена потужність, кВт 19 кВт
Параметри електричної мережі 3 фази, 380 Вольт, 50 Гц
Спосіб розморожування Зворотною парою
Вага пристрою, кг 1350

Демонстраційне відео:

Модуль дистанційного керування сушаркою

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою

Модуль дистанційного керування сушаркою – це пристрій, який дозволяє вам робити моніторинг, управляти процесом сублімації і сублімації сушаркою з будь-якого куточка нашого світу при наявності доступу в інтернет.

Модуль дистанційного керування сублімаційною сушаркою сумісний з усім модельним рядом сублімаційних сушарок ТМ Cryovit.

Програмне забезпечення, розроблене нашими фахівцями, поєднує в собі простоту і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Не вимагає додаткових програм або додатків. Працює як з iOs так і Android системами, за допомогою використання веб інтерфейсу браузера встановленого на телефон або комп’ютер.

Простий принцип підключення (використовується метод підключення більшості виробників “розумних” пристроїв таких як пилососи, вологоміри, камери спостереження і тд.) Забезпечує одноразове просте підключення, після чого всі функції модуля управління сублімаційною сушаркою стають доступними.

Детальніше
Замовити

Купити фармацевтичну сублімаційну сушарку

Купити сублімаційну сушарку Ви можете зв'язавшись із нашим відділом продажів. Вони допоможуть підібрати сублімаційну сушарку, яка підходить для ваших потреб, для дому, для виробництва або для лабораторії, та оформити замовлення.
Замовити