Сублімовані овочі, фрукти, ягоди, м’ясо та інші продукти.

CryoVit пропонує широкий асортимент сублімованих овочів і фруктів, а також інших продуктів, власного виробництва:

  • сублімовані фрукти;
  • сублімовані овочі;
  • сублімовані ягоди;
  • сублімоване м’ясо;
  • сублімовані каші;
  • сублімоване м’ясо птиці;
  • сублімоване морозиво;
  • сублімовані соки.

Що ж таке cублімаційна сушка? Навіщо вона потрібна?

Вакуумне cублімаційне сушіння має наукову підоснову та джерела. Одним з першочергових завдань для вчених було консервування біологічних об’єктів заморожуванням з подальшим «оживленням». Сублімаційне сушіння виступає високоефективним методом зневоднення попередньо заморожених продуктів.

Порівняння сублімаційної, ліофільної сушки зі стандартною:

Поглянувши на зразки нашої продукції, Ви побачите, що продукти, висушені методом сублімаційного сушіння – набагато привабливійші, ніж продукти висушені стандартним методом.

Все тому, що сублімаційне сушіння не руйнує структуру клітин продукту, зберігаючи всі його корисні властивості, якості, смак, колір і форму. Ми всього лише витягаємо вологу, щадним способом.

Малина сублімована - порівняння зі стандартним методом сушіння
М'ясо сублімоване - порівняння зі стандартним методом сушіння

Технологія сублімаційного сушіння відома в міжнародному масштабі. На сьогоднішній день в Україні технологію вакуумного сублімаційного сушіння для потреб харчового ринку можна віднести до інновацій, хоча в інших країнах ця технологія зарекомендувала себе в багатьох сферах (фармацевтика, продукти харчування, прикладна біотехнологія). У європейських країнах, США, Канаді, Китаї продукти сублімації сушіння займають в магазинах окремі полки, будучи кінцевим продуктом для покупця. Український споживач частіше стикається з сублімацією як добавкою в продукти (каші швидкого приготування, мюслі, чаї, цукерки та кондитерські начинки, напої швидкого приготування).

Сублімовані овочі, фрукти, ягоди та інші продукти CryoVit

CryoVit пропонує широкий асортимент сублімованих овочів і фруктів, а також інших продуктів власного виробництва. Сублімовані ягоди, сублімовані фрукти, сублімоване м’ясо тварин і птиці, сублімовані соки і сублімоване морозиво – ми виробляємо з високоякісної сировини. Тісне і довгострокове співробітництво з провідними постачальниками ягід і фруктів дає нам можливість запропонувати Вам продукти сублімації за вигідною ціною.

Крім цього СryoVit виробляє сублімовану продукцію на давальницькій сировині. Детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до наших фахівців в відділ продажів.

Замовити

Цікавлять сублімовані овочі та фрукти

Купити сублімовані овочі та фрукти виробництва CryoVit, а також обладнання для сублімації - сублімаційні (ліофільні) сушарки, отримати консультацію з питань, Ви можете зв'язавшись з нашим представником.
Замовити

Сфери використання сублімованих овочів і фруктів, продуктів:

Сублімовані овочі та фрукти для дому

Збереження продуктів харчування широко застосовується в побуті. Ви забезпечуйте себе всіма корисними вітамінами і мінерами на весь рік. Отримуєте органічно цілісні продукти і / або інгредієнти без ГМО та консервантів.

Ви завжди можете регулювати свій раціон харчування, стежити за своїм способом життя і дієтою. Такі фрукти і овочі як диня, кавун, абрикос, виноград, вишня, малина, полуниця, кабачки, баклажани та багато інших. Ви можете застосовувати в своєму раціоні маючи до них доступ круглий рік, попередньо заготовивши їх в сублімаційній сушарці.

Сублімовані продукти для кондитерської, ресторанної та харчової промисловості.

Сублімовані фрукти широко застосовуються для виготовлення смачних чізкейків, тортів, цукерок, тістечок, десертів і багато інших вишукуваний страв ви можете виготовити з сублімованих фруктів ягід і овочів. У вас завжди будуть в наявності всі сезонні продукти, яких так не вистачає протягом року.

Ці продукти тривалий час можуть зберігати зовнішній вигляд, смакові якості і не псуються.

Їжа для туристів, мандрівників і екстремалів.

Збираючись у похід або в далеку, дорогу ви завжди можете взяти з собою ваше улюблене блюдо. ТАК БЮДО. Адже можна сублімувати ціле блюдо! Уявіть, що з вами будуть ваші найулюбленіші продукти з каші, м’яса, злаків і практично будь-які ваші приготовані страви. Після додавання звичайної води вони придбають свій первозданний вигляд і смак.

Сублімовані страви, через відсутність в них вологи, мають набагато меншу вагу і об’єм.

Такий вид їжі для туристів широко поширений на Заході і тільки набирає популярність в нашій країні.

Замовити

Купити сублімовані овочі та фрукти

Купити сублімовані овочі та фрукти виробництва CryoVit, а також обладнання для сублімації - сублімаційні (ліофільні) сушарки, отримати консультацію з питань, Ви можете зв'язавшись з нашим представником.
Замовити