Сублімовані продукти CryoVit

Astronavt логотип

CryoVit пропонує лінійку продуктів ASTRONAVT і надає можливість будь-якому охочому спробувати продукти, які їдять справжні астронавти. І це НЕ рекламний слоган.

Космічні продукти харчування — це, мабуть, сама натуральна і безпечна їжа. Обумовлено це в першу чергу тим, що в процесі їх виробництва не використовуються хімічні добавки. Раціон космонавтів складається виключно з натуральних, якісних і корисних продуктів. Розробку раціону для екіпажів виробляє комплексна команда фахівців, що складається з дієтологів, лікарів, мікробіологів.

Виготовлення космічної їжі це складний технологічний процес, який називається сублімаційним сушінням .
Сублімаціїне сушіння продуктів – це процес видалення вологи з свіжозаморожених продуктів в умовах вакууму. Це дозволяє практично повністю (до 95%) зберегти в них поживні речовини, вітаміни, мікроелементи, природний запах, смак, колір і навіть первісну форму.

Метод сублімаційного сушіння дозволяє зберігати високі смакові якості і поживну цінність харчових продуктів тривалий час (до 5 років!) При нерегулярних температурах (від -50 до + 50 °С).

Лінійка продуктів – “Їжа астронавтів”. Сублімовані продукти ТМ CryoVit

А це лінійка продуктів “Безпечна їжа” (Безопасная еда).

Прості, знайомі всім страви, приготовані за допомогою космічної технології сублімаційного сушіння з простих, нормальних продуктів.

“Безпечна їжа” – натуральні і безпечні страви, приготовані за класичними рецептами. Завдяки збалансованому раціону вони підійдуть усім: від школярів до офісних працівників і спортсменів.

Основна мета лінійки продуктів “Безпечна їжа” – це надати смачну і корисну альтернативу фаст-фуду. Звичні і знайомі страви: солодкі каші, супи, гарніри з м’ясом і овочами, замінять вам як сніданок, так і повноцінний обід.

ТМ CryoVit пропонує мобільну їжу, призначену для щоденного вживання і не завдає шкоди організму. Це їжа, яка може бути завжди з Вами і може бути приготовлена в впродовж декількох хвилин – простим додаванням води.

Лінійка продуктів “Безпечна їжа” – це смачна і безпечна їжа, на приготування якої не потрібно витрачати багато часу.

Технологія сублімаційного сушіння відома в міжнародному масштабі. На сьогоднішній день в Україні технологію вакуумного сублімаційного сушіння для потреб харчового ринку можна віднести до інновацій, хоча в інших країнах ця технологія зарекомендувала себе в багатьох сферах (фармацевтика, продукти харчування, прикладна біотехнологія). У європейських країнах, США, Канаді, Китаї продукти сублімації сушіння займають в магазинах окремі полки, будучи кінцевим продуктом для покупця. Український споживач частіше стикається з сублімацією як добавкою в продукти (каші швидкого приготування, мюслі, чаї, цукерки та кондитерські начинки, напої швидкого приготування).

Замовити

Купити сублімовані страви

Замовити сублімовані страви або сублімовані продукти виробництва CryoVit і / або обладнання для сублімації - сублімаційні (ліофільні) сушарки, отримати консультацію з питань, Ви можете зв'язавшись з нашим представником.
Замовити