Про компанію

ПП Федякин – виробниче підприємство з 15 річним стажем в області машинобудування, зарекомендувало себе, як надійний постачальник обладнання для виробництва брикетів, виробник пелетних пальників, ліній з виробництва пелет і брикетів, а також іншого обладнання для тепло-генерації на території не тільки України, але і всієї Європи.

“Але до чого тут сублимированная їжа?” – запитаєте Ви. Ми відповімо – “Все в нашому житті змінюється і життя не стоїть на місці!”

Так в 2018 році ми вирішили використовувати наш багаторічний досвід в машинобудуванні для того, щоб змінити профіль підприємства на виробництво якісних, безпечних, корисних продуктів харчування, які підійшли б для більшості категорій покупців.

Ми вирішили виробляти сублімовані продукти , адже ця технологія дозволяє отримати, по суті, унікальні продукти, які зберігають всі свої корисні властивості, смакові і ароматичні якості, але при цьому, їх термін зберігання збільшується в рази. І все це можливо без додавання консервантів, хімічних стабілізаторів або інших поширених технологій консервації продуктів. Не дарма ці технології використовуються NASA при приготуванні їжі для астронавтів – і це НЕ рекламний слоган!

Наша мета

Ми хочемо подарувати Вам час – то найдорожче, чого так не вистачає в нашому динамічному житті!

Якщо Ви заощадите 30 або 50 хвилин, які ви витрачаєте на приготування сніданку, обіду або вечері для Вас або вашої родини, і при цьому отримаєте той продукт який за смаковими і поживних якостями не буде відрізнятися, а можливо буде і краще, від звичної для вас їжі – ми будемо щасливі.

Але при цьому, ми готові запропонувати Вам якісні, корисні, прості і знайомі для Вас страви, які приготовлені за найсучаснішою технологією.

Саме цим ми відрізняємося від інших виробників. Ми не сушимо, не консервуємо, не додаємо ароматизатори в нашу продукцію, намагаючись максимально зберегти її натуральність і корисність. Ми сублімуємо наші страви! Зберігаючи структуру клітини, корисні властивості, аромат і поживність кожного компонента.

Продукція нашої компанії:

Саме так народилася лінійка продуктів ASTRONAVT – знайомі всім продукти, оброблені за технологією NASA, дали цікавий результат. Так морозиво ASTRONAVT , нашого виробництва, швидко зарекомендувало себе як цікавий, смачний і незвичайний делікатес далеко за межами України. І не дивно, адже хто не хотів би спробувати морозиво, яке можна їсти в невагомості, яке не тане на сонці, і яке можна їсти дітям не переживаючи за їх горло.

Певний успіх мають наші сублімовані продукти, які цілком можуть замінити чіпси, наприклад – яблуко з корицею, диня – хіт зимового сезону, банани. Відмінна альтернатива, причому корисна і натуральна.

Космічне морозиво в Вашингтоні
Продукція ASTRONAVT на конференції
Космічний борщ

Після безумовного успіху нашого продукту – “Космічний борщ” , ми зрозуміли, що готові запропонувати людям не тільки якісні продукти, а й повноцінні страви. Так народилася лінійка продуктів “Безпечна їжа” – лінійка готових страв (каші, супи, сніданки) де кожен може підібрати собі те, що йому до смаку.

Безпечні, корисні, прості і знайомі всім страви лінійки продуктів “Безпечна їжа” – це страви, які підійдуть усім – від дитини до дорослого, від офісного працівника до професійного спортсмена. Не важливо сніданок або вечерю – у нас є що Вам запропонувати.

При всьому при цьому, ми прагнемо досягти нашої головної мети – “Економія часу на приготуванні страв” з максимальним збереженням їх смакових і корисних якостей. Страви лінійки “Безпечна їжа” – це справжня альтернатива фаст-фуду, “мівінам”, іншим стравам швидкого приготування. А вартість наших страв не більше, ніж якби ви готували самі, а в деяких випадках, навіть менше. Але в будь-якому випадку, ви отримаєте бонус, у вигляді Вашого вільного часу.

Виробництво:

Виробничі потужності компанії розташовані в с. Степове, Дніпропетровському район, приблизно в 20 кілометрах від міста Дніпро. На даний момент ми маємо відносно невеликий виробничий цех, який цілком покриває потребу у виробництві сублімованих страв і продуктів.

CryoVit виробничий цех

Ми робимо акцент не на обсязі, а на якості! Це стосується не тільки готових продуктів, але і устаткування, на якому вони виробляються. Наші цехи укомплектовані сучасним обладнанням, в тому числі і нашого виробництва.

Сучасне обладнання, яке ми використовуємо, дозволяє максимально автоматизувати процеси на виробництві, знижуючи енерговитрати і разом з ними собівартість кінцевого продукту, при цьому безумовно зберігаючи його відмінну якість.

Сублімація продуктів виробляється на cублімаційних сушарках СС-300 , нашого виробництва. У зв’язці з програмним забезпеченням, яке було розроблено безпосередньо під наші технологічні процеси, дозволяє “тонко” налаштовувати і регулювати процес сублімації продуктів в режимі онлайн.

Ми готові запропонувати сублімати дійсно високої якості.

Автоматизація на виробництві CryoVit
Сублімаційні сушарки нашого виробництва

ТМ “Cryovit”

Зараз колектив фахівців ТМ “Cryovit” працює над розширенням нашого асортименту продукції, який об’єднує в собі сублімовані продукти ASTRONAVT та лінійку готових страв “Безпечна їжа” , і побудові ефективної дистрибуційної мережі.

Також ми виконуємо замовлення на виробництво високоякісних субліматів для компаній, що працюють в різних сферах – від фармацевтики, до харчової промисловості.

Ми готові до співпраці і розширення ринків нашого “впливу”. Якщо Вас зацікавило виробництво високоякісних субліматів або дистрибуція наших готових продуктів зв’яжіться з нами.

Зворотній зв'язок

Зв'язатися з менеджером з розвитку

Зв'язатися з менеджером з розвитку Ви можете заповнивши форму. Будемо раді співпраці.
Зворотній зв'язок