Здоров’я. Безпека. Досконалість.

Пробіотики для котів та собак

Про пробіотики Cryovit.

Пробіотики – це функціональні, нешкідливі живі організми, які позитивно впливають на мікрофлору в кишечнику, навіть за наявності в ній патогенних мікроорганізмів або нестачі корисних мікроорганізмів.

Механізм дії пробіотиків заснований на принципі придушення та заміщення, а також постійної конкуренції зі шкідливими бактеріями. Пробіотики діють, пригнічуючи їх зростання та стимулюючи захисні властивості стінок кишківника.

Пробіотики для котів та собак

Застосування пробіотиків для тварин.

Пробіотичні препарати застосовують як з профілактичною, так і лікувальною метою.

Пробіотики належать до дружніх бактерій. Їх часто використовують у раціоні харчування тварин як добавки для поліпшення їх загального стану здоров’я. Подібний ефект обумовлений тим, що зі збільшенням кількості пробіотиків покращується стан мікрофлори кишечника, що позитивно впливає на роботу всіх систем організму. Адже не можна заперечувати той факт, що сучасне годування тварин за своїм складом і раціоном, технології виробництва (з урахуванням стерильності кормів, що випускаються) не є нативним (природним) для тварини.

Наші домашні тварини: собаки та коти, за своєю природою – хижаки. Дикі предки наших улюблених вихованців харчувалися самостійно убитою здобиччю. Поїдаючи черевну порожнину видобутку, вони отримували необхідний набір ферментів та бактерій, який необхідний для нормального травлення їжі та стимуляції імунітету тварин. В результаті домашнього утримання, і з урахуванням годування кормами промислового виробництва, тварина втратила можливість отримувати за необхідні компоненти, які були донором нормальної мікрофлори.

Порушення нормальної мікрофлори травного тракту веде до зменшення всмоктування поживних речовин, подразнення кишкових стінок, що викликає посилену перистальтику, діарею та зниження перетравності корму. На цьому тлі у тварин формуються дисбактеріози, знижується природна резистентність, погіршується зовнішній вигляд та самопочуття. Оптимальним шляхом вирішення цієї проблеми є включення до складу раціону пробіотичних добавок.

Cryovit – Пробіотики для ваших тварин

Пробіотики Cryovit для котів

Пробіотики Cryovit для котів
Пробіотики Cryovit для котів

Пробіотики Cryovit для собак

Пробіотики для собак
Пробіотики для собак

Пробіотики Cryovit – кормова добавка на основі живих мікроорганізмів, яка покращує кишковий мікробний баланс, обмінні та імунні процеси. Наші пробіотики створені на основі видів, що входять до складу нормальної мікрофлори травного тракту тварин, тому не мають негативних гігієнічних наслідків та є екологічно нешкідливими. Мікроорганізми, що входять до складу нормофлори, здійснюють синтез вітамінів B, C, D, E, K амінокислот, бактеріоцинів, що пригнічують розвиток патогенів, беруть участь у знешкодженні токсинів.

У ветеринарній практиці пробіотики Cryovit використовують для мікробної корекції середовища кишечника після антибіотико та хіміотерапії, для стимуляції неспецифічного імунітету, профілактики та лікування шлунково-кишкових інфекцій. Незабаром після потрапляння в організм пробіотичні мікроорганізми починають виділяти біологічно активні речовини, які мають як пряму дію на патогенні мікроорганізми, так і непряму дію – шляхом активації як специфічних, так і неспецифічних систем захисту організму тварини. Пробіотичні мікроорганізми активно продукують ферменти, амінокислоти, антибіотичні речовини та інші фізіологічно активні субстанції, що надають комплексну лікувально-профілактичну дію.

Замовити

Купити пробіотики для тварин Cryovit

Купити пробіотики для котів або собак виробництва CryoVit, отримати консультацію з питань, що Вас цікавлять, Ви можете зв'язавшись з нашим представником.
Замовити