Сублімаційна сушарка промислова. Модель СС-300

Промислова ліофільна сушарка - Модель С-300

Основні переваги і опис:

Компанія CryoVit розробляє, виробляє і здійснює пусконалагоджувальні роботи промислових сублімаційних (ліофільних) сушарок з урахуванням вимог Вашого виробництва.

Фахівці компанії готові розробити, спроектувати і виготовити промислову ліофільну сушарку, яка ідеально підійде під виробничі процеси Вашого підприємства.

Команда висококласних програмістів адаптує інтерфейс керування сушарки під потреби вашого підприємства так, що вам не доведеться навчати додатковий персонал. Керування та обслуговування промислової сублімації установки не потребує спеціальних навичок.

Промислові сублімаційні сушарки компанія CryoVit виробляє під замовлення.

Довіртеся нашому 20-ти річному досвіду в машинобудуванні!

Замовити

Сублімації (ліофільна) сушарка промислова. Модель СС-300

Це пристрій призначений для консервування продуктів методом сублімаційного зневоднення у вакуумі.

У цьому методі поєднуються два відомих методи консервування – заморожування і сушіння у вакуумі. При заморожуванні зміни властивостей продукту практичні відсутні, а при сушінні у вакуумі структура, склад і поживні властивості продукту зберігаються в набагато більшій мірі, ніж при консервуванні іншими методами. Процес проходить без застосування будь-яких консервантів або добавок, абсолютно нешкідливий як для навколишнього середовища, так і для продуктів, які йому піддаються.

Комплект поставки:

У стандартний комплект поставки входять:

  1. Підрамник несучий
  2. Сушильний барабан
  3. Вакуумний насос
  4. Холодильний агрегат
  5. Приєднувальна і запірна арматура
  6. Контролер керування
  7. Полиці і система їх обігріву
  8. Шафа керування
  9. Система рекуперації тепла і система охолодження полиць
Замовити

Купити промислову сублімаційну сушарку

Купити сублімаційну сушарку Ви можете зв'язавшись з нашим відділом продажів. Вони допоможуть підібрати сублімаційний сушарку, яка підходить для ваших потреб, для дому, для виробництва або для лабораторії, і оформити замовлення.
Замовити