Новинка!!! Фруктово-йогуртові сублімовані дропси Cryovit

Фруктово-йогуртові дропси з полуницею

Фруктово-йогуртові дропси з полуницею

Фруктово-йогуртові дропси з чорною смородиною

Фруктово-йогуртові дропси з чорною смородиною

Фруктово-йогуртові дропси мікс

Фруктово-йогуртові дропси мікс

Сублімовані дропси для кондитерських виробництв

Сублімовані дропси CryoVit

Сублімовані дропси опис:

Фруктово йогуртові дропси – це повітряні краплі молочного йогурту з фруктовим смузі. Дропси (крапельки) продукту заморожуються і сушаться, методом ліофільної сушки.

Дропси Cryovit пропонують абсолютно нові смакові відчуття. Ми готові запропонувати фруктові дропси, фруктові дропси з додаванням йогурту, з цукром або без цукру. М’який щадний процес низькотемпературного сушіння зберігає якість використовуваних інгредієнтів.

Прекрасний смак, відмінні органолептичні властивості, використання продуктів найвищої якості, живі молочні бактерії роблять цей продукт рекомендованим для здорового харчування.

Фруктово йогуртові дропси можуть використовуватися як самостійні ласощі (корисний перекус), так і як сировину для кондитерів, шоколатьє, виробників каш, мюслі.

Характеристики дропсів виробництва CryoVit

Назва Розмір дропса (краплі), мм Склад
Йогуртові дропси 8 – 20 Йогурт молочний 3% жирності
Полуниця і йогурт 8 – 20 Йогурт, полуниця
Чорниця і йогурт 8 – 20 Йогурт, чорниця
Чорничні дропси 8 – 12 Чорника
Полуничні дропси 8 – 12 Полуниця

Ми виготовляємо фруктово ягідні дропси як для продажу в роздріб, так і для оптових клієнтів. Наше сублімаційне обладнання дозволяє виготовляти широкий асортимент дропсів.

За попереднім погодженням із замовником, будь-який вид дропсів може бути виготовлений з додаванням цукру, фруктози, глюкози або мальтодекстрину.

Використання сублімованих дропси.

Фруктово йогуртові дропси

Дропси для випічки і хлібобулочних виробів

При додаванні фруктових дропсів в випічку, вони створюють м’які, схожі на варення плями, які дозволяють поліпшити смакові якості ваших виробів: кексів, хліба, тістечок, булочок і тд.

Дропси для каш, мюслі та інших страв швидкого приготування

Фруктово йогуртові дропси використовуються як прекрасна добавка, підкреслюючи ваш сніданок вершковим смаком. Дропси покращують зовнішню привабливість вашого продукту і роблять його унікальним на ринку.

Дропси для виробництва шоколаду

Дуже часто дропси використовуються як добавка всередину шоколадної плитки, будучи її начинкою. Широкий асортимент фруктових, йогуртових, фруктово-йогуртових дропсів виробництва CryoVit дозволяє отримати широку гамму смакових наповнювачів. Крім цього дропси при виробництві шоколаду можуть виступати в якості смачного та корисного декору.

Запит

Замовити дропси

Купити або замовити виробництво сублімованих фруктово йогуртових дропсів - зв'яжіться з нашим менеджером.
Запит